SMART NIPPLE
SMART NIPPLE
SMART NIPPLE
SMART NIPPLE
SMART NIPPLE
SMART NIPPLE
SMART NIPPLE
SMART NIPPLE
SMART NIPPLE
SMART NIPPLE
SMART NIPPLE
  • Load image into Gallery viewer, SMART NIPPLE
  • Load image into Gallery viewer, SMART NIPPLE
  • Load image into Gallery viewer, SMART NIPPLE
  • Load image into Gallery viewer, SMART NIPPLE
  • Load image into Gallery viewer, SMART NIPPLE
  • Load image into Gallery viewer, SMART NIPPLE
  • Load image into Gallery viewer, SMART NIPPLE
  • Load image into Gallery viewer, SMART NIPPLE
  • Load image into Gallery viewer, SMART NIPPLE
  • Load image into Gallery viewer, SMART NIPPLE
  • Load image into Gallery viewer, SMART NIPPLE

SMART NIPPLE

Vendor
MyMommyStore
Regular price
$7.00
Sale price
$7.00
Regular price
$3.80
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

                             MYMOMMYSTORE 

                   SMART NIPPLE

Our unique pacifier will allow your baby to get to know defferent tastes from an early age. Let your baby to feed by itself and take a full variety of nourishment in addition to the breast milk. Our pacifier helps to calm down when your baby's teeth grow. Your baby will never be choosy in food because he discovered tastes at an early age.

           IT IS VERY EASY TO USE

1. get the fruit or vegetable into one with scissors.

2. The Screw out the handle to put the chips into the strainer before replacing the      handle.

3. The baby will hold the handle to suck the silicone strainer net to enjoy the food.

4. The residue shall be removed after sucking.

 

OTHER PRODUCTS

  • NAPPY BAG [large capacity]
    Regular price
    from $59.98
    Sale price
    from $59.98
    Regular price
    $49.26
    Unit price
    per 
    Sold out
  • SPILL PROOF BOWL
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    $1.70
    Unit price
    per 
    Sold out
  • BABY SPOON BOTTLE
    Regular price
    $12.98
    Sale price
    $12.98
    Regular price
    $9.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • SNACKMAKER
    Regular price
    from $9.93
    Sale price
    from $9.93
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out